Tegutse

Millised on Eesti linnades täna kehtivad linnaruumi ja liikuvust puudutavad arengustrateegiad? Kuidas linnaelanikud saaksid mõjutada ja jälgida nende plaanide elluviimist?

Soovime pakkuda inspiratsiooni ja praktilisi tööriistu, kuidas igaüks saaks oma tänavas ja kvartalis linna plaanide elluviimist kiirendada, ebamõistlikke tegevusi vaidlustada ja oma kogukonnaga praktilisi muutusi ka ise ellu viia.  Meie tööriistakast on pidevalt täienev ja praegune on alles esimene versioon.

Tallinn 

Koostöös ekspertidega on Tallinna arengu suunamiseks loodud asjalikud strateegiadokumendid. Kahjuks ei ole linnavalitsus neid plaane piisava kiirusega ellu viinud. Vaata, millised arenguplaanid piirkondades kehtivad ja hinda, kas kohalik areng toimub seatud arengueesmärkide suunas?

Uuri dokumente >
Aktsioon: Laienda oma eluruumi!
See on tegelikult palju hõlpsam, kui esmapilgul võib tunduda ning alustada võib väga väikestest asjadest. Oluline, et sa tunneksid tegemisest rõõmu ning haaraksid sõbrad kaasa. Et seda hõlbustada, oleme kokku pannud lihtsa tööriistakasti, kust leiad juhised, kuidas samm-sammult üht või teist toredat nippi kasutada.
Liitu meie aktsiooniga kuni 15. juunini >